Ali Ülker’den stajyerlere hoş geldin mesajları

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, stajerler için düzenlenen organizasyonunda gençlerle bir araya geldi. Yıldız Holding’inr JOB Genç Yetenek Programı’nı yeni fikirler üretmek, gençlerin görüşlerin almak ve onların bakış açısıyla işleri değerlendirmek için çok kıymetli bulduğunu söyleyen Ülker, görüşlerini de şöyle paylaştı;

“Bu yıl da farklı şirket ve departmanlarımızda çalışma hayatını deneyimlemeye hak kazanan stajyerlerimiz için bir hoş geldin organizasyonu düzenledik. Ağustos ayının sonuna kadar devam edecek iki aylık staj programlarının ardından her yıl olduğu gibi bu yıl da kendileriyle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunmayı iple çekiyorum. Ama kariyerleri açısından oldukça kıymetli olan bugünde de birkaç söz söylemek isterim. Buraya seçilerek geldiniz, bu da yüksek bir potansiyele sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu potansiyeli sonuna kadar kullanın, kendinizi gösterin, mutlaka görev yaptığınız şirketlerdeki insanlarla tanışın, iletişim kurun, bu sizi tahmininizin ötesinde zenginleştirecektir.

KENDİNİZİ GELİŞTİRİN

Kendinize yatırım yapın, emek harcayın, geri dönüşü en garanti olan yatırım budur. Kendinizle beraber çevrenizdekilere de destek olun, birlikte gelişin. Teknoloji ve yapay zekanın etkisi altında tüm iş hayatı sil baştan değişiyor, tam da bu dönemde teknolojiyi DNA’larında barındıran bir kurumda staj yapmak çok büyük bir şans, bunu en iyi şekilde değerlendirin. Staj sürecinizin sonunda sizlerle tekrar buluşacağımız o güne kadar tüm stajyerlerimize öncelikle hayırlı olsun diyor ve bu staj programının kariyerlerine enerji ve başarı dolu bir başlangıç teşkil etmesini diliyorum.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x